gis ösym

Kategori: Eğitime Dair

gis ösym şifresini unutma

gis ösym şifresinin pasif duruma geçmesi

Ösym'nin hazırladığı sınavlarda görev alabilmek için Üniversite yada bazı ilköğretim ve liselerde sınavda görev almak istediğine dair başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Genelde her okul kendi bulunduğu okullarda başvuru yapmaktadır. Başvuru yapmak için, nüfus cüzdanı, okulun iletişim bilgileri, iban numarası ve e-mail gerekmektedir. Ayrıca başvuru yapılan yerde fotoğraf çekimi yapılmaktadır.  Başvurudan sonra verilen şifreyle sisteme girdikten sonra ilk olarak şifrenizi yeniliyorsunuz. Şifreden sonra sınavlarda görev almak istiyorsanız okul seçimi yapıp görevlendirmenizi bekliyorsunuz. Göreviniz çıkınca görev belgesi çıktısı alıp görev yerinize gidiyorsunuz.

Sınav başvuru araları uzun olduğu için genelde şifre unutuluyor. Aman dikkat! Sakın şifrenizi unutmayın. Sistemde şifremi unuttum yazan yere bilgileri yazıp e -mailime gönder dediğimizde ne yazık ki hiç bir e-mail gelmiyor.

Her okul değişikliğinde görev pasif hale gelmektedir. Görevi tekrardan açtırmak için okul yâda üniversiteye başvurmanız gerekiyor.

 

ÖSYM (gis) sınavlarda görev almak isteyen idareci, öğretmen ve hizmetliler sisteme eklenecek, almış oldukları şifreleri ile "Görevli İşlemleri Sistemi"ne giriş yaparak görev ve görev yeri tercihinde bulunacaklar. Görev tercihlerini her kes sistem üzerinde kendisi yapacak. Görev almak isteyenlerin gis sitesine girip başvuru yapmaları gerekiyor.


Görev almak istiyorsanız 
TIKLAYINIZ...

 gis ( Ösym Görevli İşlemleri Sınavı)

Anadolu Üniversitesi Sınav Sistemi

Bilişim Suçları ve Eğitime Dair

Hangi branşa kaç puanla kaç öğretmen?

En çok ihtiyaç duyulan öğretmenlik alanları

Danışman Öğretmeninin Yapacağı Çalışmalar

İllere Göre Öğretmen İhtiyaç Listeleri

Kaybedilen Değer Oldu Öğretmen

Öğretmenleri tehdit eden hastalıklar

Dünya ülkelerinin eğitim sistemi

 www.egitimedair.net / Eğitime dair ne varsa....

Copyright 2015 Eğitime Dair - gis ösym. İçerik hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılması yasaktır.
Egitime Dair Ne varsa... by Guncel Egitim haberleri